SALUS PRO DOMO - OPINIE

Szczerze mówiąc przez dłuższy czas byłem bardzo niechętny do korzystania z usług psychiatry, ponieważ poprzedni lekarze nie byli w stanie mi pomóc, a z Salus Pro Domo skorzystałem z uwagi na pochlebne opinie moich przyjaciół. Okazało się, że wcześniej miałem Еєle wystawioną diagnozę! Pomijając stracony czas i środki poświęcone na wcześniejsze leczenie, teraz po prostu czuję się lepiej i w końcu czuję, że zmierzam w dobrą stronę, co niestety wcześniej nie miało miejsca. Polecam.
Jakub
Mam stwierdzoną schizofrenię i leczę się w Salus Pro Domo już od kilku lat i jestem w stanie stwierdzić, że czuję się o niebo lepiej. Mam dostatecznie stabilny stan, żeby normalnie pracować. Do tego od roku jestem w związku, a wcześniej się po prostu bałam, że przez moje stany negatywnie wpłynę na drugą osobę. Okazało się w stanie, że wszystko jest możliwe :) Początkowo podchodziłam sceptycznie do zmiany lekarza, ale poprzedni psychiatra przeniósł się do innego miasta, co ostatecznie wyszło na plus :)
Dominika
Odkąd skończyłam 15 lat borykam się z depresją, czyli przeszło 10 lat. W tym czasie korzystałam z usług różnych lekarzy i terapeutów, jednak mój stan był co najwyżej stabilny. Tymczasem odkąd leczę się w Salus Pro Domo, jest zwyczajnie... dobrze :) Korzystam zarówno z pomocy psychiatry i psychoterapeuty, co jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ specjaliści mogą się wzajemnie konsultować i jak widać to działa. Obecnie jestem na zmniejszonej dawce leków i czuję, że za jakiś czas wszystko wyjdzie na prostą.
Karolina
Od kilku lat miałem problem z erekcją, przez co moje życie seksualne z żoną mocno podupadło, powodowało frustrację i kłótnie. DoraЕєne tabletki na potencje nie zawsze załatwiały sprawę, dlatego postanowiłem udać się na terapię w Salus Pro Domo. Okazało się, że ogromny wpływ na libido miały nie do końca poukładane sprawy w głowie i stres. Po roku psychoterapii mogę śmiało powiedzieć, że jest lepiej. Potrafię lepiej radzić sobie ze stresem i zrozumieć żonę, a przy tym moje libido znacznie się podniosło!

Robert

Jestem uzależniona od alkoholu i niestety doprowadziło to do separacji z mężem i utraty pracy, ponieważ na ciągłym kacu nie byłam w stanie wypełniać obowiązków. Całe szczęście w pewnym momencie postanowiłam skorzystać z profesjonalnej pomocy, w czym pomogła mi moja siostra, za co jestem bardzo wdzięczna. Leczę się teraz w Solus Pro Domo i jestem „czysta” już od czterech miesięcy. Moje relacje z mężem też są znacznie lepsze i w końcu zaczynamy się dogadywać.

Andżelika

W CZYM MOŻEMY POMÓC?Adres kontaktowy

ul. Nowogrodzka 44 lok. 12
00-695 Warszawa
NIP 521-36-93-372

Godziny pracy

Pon - Pt: 9:00 - 21:00